Od kilku tygodni występy polskiej pary tancerzy w programie "The Greatest Dancer" w sobotnim wydaniu BBC ONE wywołują zachwyt publiczności. Program ten ma największą oglądalność w telewizji notowaną w ciągu ostatniego roku.
W miniony weekend w Hiszpanii, w Plajta d'Aro odbył się festiwal tańca, w którym "polską" konkurencją był IDSF International Open Standard.
23 i 24 marca 2013 roku w wiedeńskim Ratuszu (Austria) odbyły się turnieje WDSF tylko dla par seniorów. Vienna Dance Concourse to turnieje z wieloletnią tradycją. W bieżącym roku uczestniczyło w nich 443 pary, w tym także polskie pary.
W przedostatni weekend listopada zapraszamy tancerzy Street Dance do Poznania i udziału w GROOVE CONTEST - 5. Poznańskim Turnieju Tańca Ulicznego.
W Mannheim (Niemcy) zakończył się pierwszy dzień WDC German Open Championships 2013, w których z powodzeniem uczestniczyła spora grupa polskich par i tancerzy.
Andrey Zaytsev & Anna Kuzminskaya - to aktualni Mistrzowie Świata Amatorów w 10 tańcach - są gośćmi turnieju LOTTO Classic Party, który odbędzie się 22 i 23 maja 2010 w Warszawie. Mistrzów będzie można podziwiać pierwszego dnia Lotto Classic Party, kiedy to zatańczą w pokazach, a następnego dnia - w turnieju IDSF Open Latin. Serdecznie zapraszamy.Video z IDSF Grand Slam Latin (GOC 2009 - Stuttgart).
Prezentujemy trzy pary finałowe Mistrzostw Świata Youth Latin w Yichang (Chiny). Na pierwszym planie Paweł Milcarz & Agnieszka Kaczorowska w sambie. Wewnątrz artykułu Armen Tsaturyan & Kristina Bespechnova oraz Vjaceslavs Viesniakovs & Tereza Kizlo.
Przez kilka dni minionego tygodnia w Mikołajkach odbywał się 11. Międzynarodowy Festiwal Tańca TROPICANA CUP 2011.