Tylko 9. miesięcy partnerowali sobie młodzieżowi tancerze - Adrian Kopczyński i Magdalena Baranowska, którzy dziś zrezygnowali z kontynuowania wspólnej kariery tanecznej.
W pierwszy sierpniowy weekend br. trójka znanych trenerów, sędziów, działaczy tanecznych zamieniła parkiet taneczny na fale i wiatr mazurskich jezior.
Adrian Kopczyński i Ewelina Mikołajewska - utytułowani tancerze latynoamerykańscy - już wspólnie nie tańczą.
1 września br. zmarła Maria Kapczyńska, pedagog i wychowawca, nauczycielka i propagatorka tańca.
Z Kraju Kwitnącej Wiśni, z dalekiej Japonii, otrzymaliśmy informację o znakomitym wyniku Przemka Łowickiego i Asty Sigvaldadottir.
Źródło: fts-taniec.pl
Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGEST O Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej
17 listopada br. w Zielonej Górze odbędą się - po raz pierwszy w Polsce - Mistrzostwa Świata w Rock and Roll'u akrobatyczynym formacji dziewcząt oraz Puchar Świata, w którym wystąpią Jacek Tarczyło i Anna Miadzielec - ubiegłoroczni Mistrzowie Świata w tej dyscyplinie tańca i akrobatyki. Zapraszamy!
Po raz kolejny, Minister Sportu i Turystyki RP nagradza tancerzy za osiągnięcie wysokich wyników sportowych na Mistrzostwach Świata w tańcach standardowych - Paryż 2013.