W rozegranym dziś (15 sierpnia) turnieju Junior II Standard odnotowujemy kolejny polski sukces - 4. finałowe miejsce Dawida Podgajnego i Oliwii Popek!
W minioną sobotę 2 kwietnia 2011 w Nittenau (Niemcy) odbył się Puchar Świata Boogie Woogie z liczną reprezentacją Polski.
Tomek Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz tańczą razem już drugą dekadę, niezmiennie, pod okiem duetu trenerskiego: Aleksander Kluszczyński i Mariusz Grzejszczak.
W holenderskim Tilburg odbywa się turniej Tilburg Moves, na którym wczoraj (20.02.2010) rozegrany został IDSF International Open Standard.
W słonecznej Hiszpanii, w Salou, rozpoczął się dziś (4.XII.2009) XI Spanish Open 2009, który trwać będzie do 8.XII.2009 r.
Sukcesem dla naszych tancerzy - Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz zakończył się dziś konkurs U21 Standard.
4943 [Archiwum] Julia Pietrzykowska
Festiwal Tańca w Madrycie trwa w najlepsze. W sobotę głównym punktem programu był turniej WDSF World Open Standard, w którym uczestniczyła liczna drużyna z Polski.