W stolicy Słowenii, Ljubljanie, miłośnicy Boogie Woogie zainaugurowali nowy sezon turniejów serii World Masters Boogie Woogie 2014.
Dziś w Wiedniu o godz. 14 rozpoczęły się WDSF Mistrzostwa Europy Formacji Latynoamerykańskich. Polskich barw bronią młodzi tancerze z Radomia - CMG Junior.
Przy okazji Mistrzostw Polski par zawodowych w Wieliczce (18.10.2009) odbył się turniej I Pro-Am Polish Open Championships.
Tradycyjnie w okresie Świąt Wielkanocnych w Berlinie odbywa się Taneczna Karuzela - Blaues Band der Spree. Turniej ma bogatą, długoletnią tradycję. W tym roku organizowany jest po raz 40.
W sobotę, 29 października, w Ankarze (Turcja) odbył się turniej METU OPEN 2011, w którym w konkurencjach WDSF International Open Latin oraz WDSF Open Standard tańczyły polskie pary, a w panelu sędziowskim pracowali polscy sędziowie.
3 listopada 2011 r. zawiązał się nowy duet tancerzy standardowych Dariusz Myćka i Bianka Żubrowska.
Zapowiadamy wydarzenia w świecie tańca - nie tylko towarzyskiego, które odbędą się w kwietniu 2011 roku.
W sobotę, 22 września, w Rotterdamie zakończyły się ostatnie, szóste, zawody kwalifikacyjne Red Bull BC One, których zwycięzcą został bboy Mounir z Francji.