TANIEC TOWARZYSKI

AIR Dance Championships 2021

Międzynarodowe Święto Tańca

Dodano: 2021-03-01 | 18:48:08


6 marca 2021 r. w Sangate Hotel na warszawskim Okęciu, spotkamy się na Międzynarodowym Święcie Tańca AIR DANCE CHAMPIONSHIPS 2021.


Patronat medialny i fotografia:
TwistService.PL / Adam Socik

Za nami luty, w którym odbyły się dwa turnieje rangi Grand Prix Polski - wg reguł Polskiego Towarzystwa Tanecznego: w Rędzinach i Garwolinie. Z "koronowirusowego uśpienia" przebudziła się Europa. Także w lutym, w Molinella, we Włoszech, odbył się - Italian Star Cup 2021, w którym w głównych konkurencjach WDSF Open Standard i Latin zatańczyło po 100 par!

A przed nami, w najbliższy weekend, kolejne święto tańca - międzynarodowy AIR DANCE CHAMPIONSHIPS 2021. Z uwagi na ograniczenia, wokół parkietu tym razem nie zgromadzi się licznie publiczność, dlatego też zapraszamy przed ekrany komputerów, komórek i wszelkich innych urządzeń na których można odebrać sygnał streeming'u do kibicowania tancerzom. Organizatorzy zapewniają bezpośrednią transmisję z tego tanecznego wydarzenia na platformach:

  • aplikacja @air_dance_
  • kanał YouTube AirDance
  • Facebook - Airdancelivestream
  • Facebook - Airdanceacademywawa
  • Facebook - Airdance.events

Program wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie AirDance Championships 2021.

Dzień po turnieju odbędzie się mie?dzynarodowy obo?z taneczny Synergy Team z Andrea Ghigiarelli, Oxaną & Pashą oraz Aleksandrą & Łukaszem Tomczak.

Zobacz także inne szczegóły AirDance Championships 2021.

Dziś jest
28 listopada 2023