LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI / WYBIERZ / K

Vladimir Slon & Katarzyna Kapral

Katarzyna Kapral

Dodano: 2011-11-22 | 23:40:43


Przez minione 10. lat Twist Service towarzyszy polskim tancerzom zapisując dla potomnych karty historii polskiego tańca towarzyskiego. O wielu tancerkach, tancerzach i parach piszemy od początku istnienia Twist Service. Jedną z nich jest Katarzyna Kapral.


Vladimir Slon & Katarzyna Kapral
foto: Gerald Dorn


Przygotowując artykuł o Katarzynie Kapral, przeszukaliśmy archiwum TWIST SERVICE, w którym znaleźliśmy zdjęcie z początku istnienia Twist Service, na którym Kasia tańczy z Kamilem Urbaniakiem(2002 - 2005) na jubiluszowym X Polish Open Championships 2003 w Olsztynie. Wówczas w konkurencjach IDSF Open Standard i Latin zajęli półfinałowe miejsca w obu stylach tanecznych.

Kamil Urbaniak & Katarzya Kapral

Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral
foto: Izaak

Katarzyna Kapral & Kamil Urbaniak - WYNIKI (DanceSportInfo.net)


Po rozstaniu się z Kamilem Urbaniakiem, Katarzyna rywalizuje na parkietach Europy i Świata w duecie z Rumunem Raresem Cojoc, reprezentując Rumunię (2005 - 2011), z którym w tańcach standardowych zdobywa - między innymi - tytuł Mistrzów Rumunii.

Rares Cojoc & Katarzyna Kapral

Rares Cojoc & Katarzyna Kapral
foto: Robert Cadar

Katarzyna Kapral & Rares Cojoc - WYNIKI (DanceSportInfo.net)


Wraz z nastaniem nowego sezonu 2011/2012, Katarzyna Kapral rozpoczyna swoją taneczną przygodę w nowej "konfiguracji", w parze z Rosjaninem - Vladimirem Slon, byłym partnerem - również Polki - Bianki Żubrowskiej, która co ciekawe tańczy obecnie w parze z Dariuszem Myćka także w barwach Austrii.

Vladimir Slon & Katarzyna Kapral

Vladimir Slon & Katarzyna Kapral
foto: Gerald Dorn

Nowy duet taneczny (rosyjsko-polski) Vladimir Slon i Katarzyna Kapral, reprezentujący na parkietach świata Austrię, a w Austrii - klub FORUM Wiedeń, przebojem rozpoczął nowy sezon taneczny 2011/2012 zdobywając 5 listopada br. Mistrzostwo Austrii w tańcach Standardowych.

Mistrzostwa Austrii Standard - WYNIKI (5 listopada 2011)


Natomiast w minioną sobotę, 19 listopada 2011 roku, Vladimir i Katarzyna awansowali do finału WDSF International Open Standard rozegranego w Wiedniu w ramach Austrian Open Championships, zajmując w tym finale 6 miejsce.

WDSF International Open Standard


Jak widzimy, początek sezonu dla duetu Vladimir Slon & Katarzyna Kapral jest obiecujący, rokujący pozytywne nadzieje na przyszłość, w czym swój udział ma i mieć będzie włoska para trenerów prowadzących - Katia i Giodano Vanone.

Twist Service będzie towarzyszył naszym bohaterom w ich dalszej karierze, życząc znakomitych wyników i satysfakcji.
Komentarze: 7 Ostatnio dodany: 2011-11-28 | 18:58