PUBLICYSTYKA / 2013 / ARTYKUŁY ROKU 2013

Anastazja Wołoczkowa

Księżniczka Anastazja, kobieta Putina

Dodano: 2013-04-11 | 07:16:48


Najpopularniejsza gwiazda rosyjskiego baletu, twarz politycznej kampanii Putina, kobieta której romansy z rosyjskimi oligarchami i hollywoodzkimi aktorami, m.in. Jimem Carreyem, opisywała prasa w Europie i za Oceanem.


Księżniczka Anastazja, kobieta Putina,
jedna z najbardziej pożądanych tancerek
po raz pierwszy w Polsce!


Najpopularniejsza gwiazda rosyjskiego baletu, twarz politycznej kampanii Putina, kobieta której romansy z rosyjskimi oligarchami i hollywoodzkimi aktorami, m.in. Jimem Carreyem, opisywała prasa w Europie i za Oceanem. Gwiazda, za którą paparazzi krążą w dzień i w nocy. Anastazja Wołoczkowa, najpopularniejsza Primabalerina rosyjskiej sceny, 28 kwietnia 2013 po raz pierwszy wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej, aby zaprezentować polskim widzom najnowsze, spektakularne show taneczne "Nowy Wiek".

Zapierająca dech w piersiach choreografia, gwiazdy rosyjskiego baletu, spektakularna akrobatyka, niezwykły duet skrzypcowy i zmysłowe połączenie muzyki i tańca to tylko przedsmak tego co będzie można zobaczyć na scenie Sali Kongresowej. Każdy występ Wołoczkowej pozostawia niezapomniane wrażenia, przenosi widzów w bajkowy i magiczny świat wielkiego baletu, a wszystkie pokazy artystki kończą się owacjami na stojąco. Firma Armeniac daje publiczności wyjątkową możliwość stać się częścią tego wydarzenia, które pozostanie na długo w pamięci widzów jak i mediów.

Anastazja Wołoczkowa to autorka i wykonawczyni unikatowych programów solowych. Jej osobowością i twórczością interesują się światowe media i publiczność . Artystka przez lata tańczyła w Teatrze Bolszoj oraz Narodowym Teatrze Londyńskim, została utytułowana szeregiem nagród jak Złoty Lew jako najbardziej utalentowana baletnica Europy oraz najwyższą premią baletową Benois de la Dance. Jej twarz i nazwisko pojawiało się w najbardziej znanych światowych tytułach jak New York Times, Der Spiegel, The Gardian czy Sunday Telegraph. Anastazja zasiadała w jury rosyjskiego "Tańca z Gwiazdami", a jej uroda wywołała zamieszanie na wyborach Miss Rosji na których była jurorką (po ogłoszeniu werdyktu to jej, a nie zwyciężczyni, próbowano wręczać kwiaty). Jest osobą najczęściej opisywaną w rubrykach towarzyskich w Rosji, programy z jej udziałem cieszą się najwyższym poziomem oglądalności.

"Nowy Wiek" Anastazji Wołoczkowej zaskoczy nas szeregiem niezwykle pięknych akrobacji, zachwycającymi współczesnymi strojami scenicznymi, poruszającą muzyką i wybitnymi kompozycjami choreograficznymi. Niezwykłe show, neoklasyka, połączenie kompozycji tanecznych i wokalnych przy wykorzystaniu muzyki takich kompozytorów jak George Michael, Edvin Marton, Giacomo Puccini, Alessandro Safína, Edith Piaf, Igor Korneliuk, Nino Rota, Igor Nikolajew czy Liubasza. W swoim nowym przedstawieniu Anastazja Wołoczkowa nie tylko tańczy, ale i sięga po mikrofon, aby zaśpiewać piosenki, napisane specjalnie dla niej przez najlepszych rosyjskich kompozytorów ("Dym", "Pridumaj lubow" itd.), jak również olśniewa publiczność swoją odwagą i gracją w ryzykownych występach akrobatycznych.

Anastazja Wołoczkowa:"Show "Nowy wiek" - to współczesne przedstawienie o moim życiu, pełnym niezwykłych wydarzeń i emocji. Nowy wiek - czas nowych życzeń, możliwości, nowego nastroju i nowych perspektyw dla każdego z nas.  (...) Przez wiele lat pracowałam nad projektem, który spodoba się różnym kategoriom ludzi w różnym wieku. Taniec pozwala porozumiewać się bez słów, język tańca jest zrozumiały dla każdego."


Zobacz występy solowe Anastazji Wołoczkowej!

Więcej informacji na www.armeniac.pl

Bilety: www.ticketpro.pl, bileterie Empik, Media Markt, Saturn

UWAGA RODZICE!

Master Class dla Dzieci z Primabaleriną Anastazją Wołoczkową!
Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi do zakupu biletów na show Anastazji Wołoczkowej, które odbędzie się 28 kwietnia. Bilety umożliwią jednocześnie wejście oraz wzięcie udziału w Master Class z samą Primabaleriną Anastazją! Artystka poświęci 40 min na Master Class z grupą dzieci. Aby wziąć udział należy wysłać swoje zgłoszenie do dnia 20 kwietnia do godz: 17:00 na info@armeniac.pl. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Przy zakupie biletu dla dzieci i młodzieży szkolnej przewidziane są zniżki 50% wybranego biletu.

Ceny biletów:
90 zł., 110 zł., 130 zł., 170 zł., 200 zł., 250 zł. - normalne
500 zł. - Pakiet VIP Extra

Pakiet VIP Extra obejmuje:
  • Wstęp na ekskluzywny afterparty po zakończeniu koncertu oraz SPOTKANIE Z ANASTAZJĄ WOŁOCZKOWĄ
  • Bilety VIP wraz z miejscami siedzącymi w rzędzie 8 (miejsca: 17-27 i 28-38 )
  • Bar z alkoholem serwujący drinki na życzenie
  • Pełen catering: dania ciepłe i zimne, przekąski oraz live cooking
  • Napoje alkoholowe, softy, kawa i herbata
  • Profesjonalna Obsługa kelnerska

W sprzedaży również bilety ze zniżką:

  • 50% - Ulgowe (dzieci i młodzież do 18 lat)
  • 10% - Studencki
  • 15% - Szkoły baletowe
  • 10% - Grupowy - min.10 osób - opcja dostępna tylko na zamówienie pod adresem bilety@ticketpro.pl.