INNE TAŃCE - ARCHIWUM / WYBIERZ / ROK 2013

Spektakl Niżyński

Spektakl NIŻYŃSKI - pokazy charytatywne

Dodano: 2013-02-05 | 01:44:47


W najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 lutego) odbędą się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie charytatywne pokazy spektaklu NIŻYŃSKI - o genialnym tancerzu światowej sławy Wacławie Niżyńskim.


foto: Marcin Szpak

Organizatorem pokazów specjalnych spektaklu "Niżyński" jest Fundacja Centrum Idei. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Pani Magdaleny Sipowicz. Pokazy odbędą się prestiżowym miejscu, jakim jest Pałac Zamoyskich przy ul. Foksal 1-2 w Warszawie.

Kiedy:

  • 09 lutego 2013 / 19:00 / sobota
  • 10 lutego 2013 / 19.00 / niedziela

Miejsce:

Pałac Zamoyskich
ul. Foksal 1-2, Warszawa


Bilety w cenie 35 PLN. Rezerwacji można dokonać pod adresem: centrum.idei@gmail.com.
Rezerwacja zostanie sfinalizowana po dokonaniu przelewu na konto Fundacji "Zielony Liść" (nr konta 21 1600 1068 0003 0101 1776 9158) i przesłaniu na adres mailowy jego potwierdzenia w ciągu 2 dni od otrzymania maila zwrotnego o dostępności wskazanego terminu. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie następujących informacji:

Niżyński/Imię i Nazwisko/ilość miejsc/data spektaklu/leczenie i rehabilitacja Magdaleny Sipowicz


Więcej o spektaklu "Niżyński" pisaliśmy także na Twist Service - Spektakl pt. Niżyński na Saskiej Kępie
Magdalena SipowiczMagdalena Sipowicz jest dyplomowaną tłumaczką akademicką i konferencyjną Polskiego Języka Migowego. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego, a od 3 marca 2012 roku Sekretarzem Zarządu tej organizacji. Właśnie tego dnia, po Walnym Zjeździe członków STPJM, Magda wracała do Krakowa pociągiem, który w Szczekocinach zderzył się z jadącym z naprzeciwka pociągiem z Przemyśla. Przed pójściem na dworzec Magda świętowała z przyjaciółmi ze Stowarzyszenia trzecie urodziny organizacji oraz wyniki wyborów do nowego Zarządu. Pożegnała się, aby zdążyć na pociąg. W domu na Magdę czekał mąż i niespełna dwuletnia córeczka. Niestety, nie dojechała do nich. W wypadku odniosła bardzo poważne obrażenia ? straciła prawą nogę, ma złamania kości miednicy i żeber, przez kilka dni była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan powoli się poprawia, jednak wiadomo, że czeka ją ciężka i długotrwała rehabilitacja.

Fundacja Zielony Liść