HIP HOP - WARSZTATY CAMPY / 2010 / ZREALIZOWANE W 2010

WORKSHOP TOUR: Krzysiek i Simba

Dodano: 2010-10-14 | 07:37:05


FNF Dance Studio poleca cykl warsztatów tanecznych pod okiem dwóch doskonałych tancerzy związanych z tą łódzką szkołą tańca: WORKSHOP TOUR z Krzyśkiem i Simbą.


Zajęcia odbędą się w dniach 30 i 31 października br. w nowej siedzibie FNF Dance Studio przy al. Moniuszki 4a (Ognisko Młodzieżowe YMCA) w Łodzi. Wszelkie informacje na temat zajęć dostępne są pod:

Kim są prowadzący warsztaty?


Krzysztof Kulling - to osoba niezmiernie przyjazna środowisku, żywcem wyciągnięta z kreskówki. Charakterystyczne dla jego zajęć jest duża dawka żartów i szczęścia. Krzyś poprzez całe życie stara się wszystkich dookoła rozweselić. Pragnie szczęścia na świecie (na zajęciach również). Jednakże potrafi odróżnić trening od kabaretu.  Wszystko co osiąga w tańcu, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Tancerz ten uwielbia izolacje, minimalistyczne i "chore" ruchy, groove, spięcia, zacięcia oraz masę innych rzeczy, które warto zobaczyć w swoim i jego wydaniu. Cały czas stara się wrzucać w swój styl i w swoje ciało wszystkie inne style wiążące się z hip-hopem. Tańcem "zaraził się" poprzez oglądanie amerykańskich teledysków, z których do dzisiaj czerpie energię i inspirację.

Piotrek Simba Abramowicz - Piotrek zaczął swoją historie z tańcem w październiku 2007 po dosyć ciężkich namowach Gabrysia Piotrowskiego. Po pierwszych zajęciach zaczęła się praca. W 2008 dołączył do grupy Fair Play Kwadrat, której między innymi zawdzięcza swój rozwój. Simba to wesołych chłopaczek, próbujący zarazić tańcem każdego, którego napotka na swojej drodze. Jest otwarty na wszystkie style, odmiany i na każdy ruch ciała, który tylko można nazwać tańcem. Uwielbia bawić się muzyką przy swoich choreografiach i eksperymentować. Największą inspiracje czerpie z podróżowania i poznawania nowych ludzi. Styl w jakim czuje się najlepiej jest new age hip hop, który wciąż ulega kształtowaniu przez dodawanie elementów z innych styli. Dwukrotny pobyt w LA i liczne warsztaty, a co za tym idzie lekcje u wielu kompletnie różniących się nauczycieli, ułatwiły mu znacznie szybszy rozwój. Do dnia dzisiejszego udało mu się odwiedzić takie imprezy i wziąć udział w takich eventach jak:

  • Piła RYTM ULICY 2008 ? 1 miejsce formacje
  • występ Maloy 2008 ? choreograf i tancerz
  • Piła RYTM ULICY 2009 ? 1 miejsce formacje
  • Łomża WIRUJĄCA STREFA 2009 ? 2 miejsce formacje,
  • występ Sophie Ellis Bextor na MISS SUPRANATIONAL 2009 ? choreograf i tancerz
  • Showcase z FPC na finale 4 edycji YCD 2009 ? tancerz
  • 1 miejsce jego grupy na Festiwalu Fair Play 2009
  • Piła RYTM ULICY 2010 ? 4 miejsce duet
  • Marina GLAM POP video clip 2010 ? tancerz
  • METROPOLISH 2010 ? spektakl taneczny, tancerz

Koszt jednej lekcji (90 minut) - 40 PLN
TRZECIA LEKCJA ZA 50 % !

Dziś jest
19 kwietnia 2024

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI