FOTOGRAFIA TANECZNA - ADAM SOCIK / ZOBACZ WYDARZENIA Z ROKU / 2014

MAESTRO 2014 - Gogolin

Zatańczyliśmy w Gogolinie!

Dodano: 2014-11-24 | 15:23:55


W dzień Święta Narodowego, w Gogolinie, miał miejsce turniej tańca MAESTRO 2014, który ilustrujemy pięknymi fotografiami Panów Tomasza Zwolińskiego i Jakuba Malika.


foto:
Wydarzenie promował w Internecie
TWIST SERVICE Portal Taneczny


Dnia 11 listopada w Święto Niepodległości mieliśmy okazję obchodzić również święto tańca. II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina oraz Grand Prix Polski Juniorów II Maestro 2014 rozpoczął się już od wczesnych godzin porannych.

Pary na parkiet wprowadziła przeurocza, rytmiczna, znana wszystkim piosenka "Poszła Karolinka do Gogolina...". Do Gogolina nie tylko przyszły, ale i przyjechały pary z całej Polski - łącznie 233 pary z 67 klubów tanecznych, a oceniała ich komisja z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Opola, Lublina, Rybnika, a także zza czeskiej granicy.

Turniej prowadził już po raz drugi niezastąpiony Arkadiusz Deierling. Oprawę muzyczną zapewnił Mirosław Mleczek, natomiast oprawa artystyczna to między innymi efekt oświetlenia i nagłośnienia przygotowanego przez Rafała Całkę.

Turniej został zorganizowany przez Pawła Szajdę z Opola i jego niezastąpiony zespół osób z Akademii Tańca Maestro z Opola. Całość nie byłaby jednak możliwa bez wsparcia władz Gogolina ? Burmistrza Pana Joachima Wojtala, a także kierownictwa Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów.

Pary rywalizowały w kategoriach od klas rekreacyjnych 8-9 latków, aż do par sportowych powyżej 15 lat posiadających najwyższą krajową klasę taneczną A. Ponadto rangę turnieju podtrzymywały pary 14-15-letnie w kategorii Grand Prix Polski.

Turniej uświetniły występy mażoretek "Arriva" z Gogolina, pokaz najmłodszych tancerzy z Akademii Tańca Maestro z Opola, a także zorganizowane w trakcie turnieju tzw. General Dancing - bardzo popularna za granicą, coraz częściej w Polsce, forma rozruchu dla publiczności. Do zabawy przyłączyła się zarówno publika, tancerze jak i sędziowie. :)

Zapraszamy do odwiedzenia Gogolina w przyszłym roku!


Karina Hoffmann-Zwolińska - rzecznik prasowy turniejuMAESTRO 2014 Gogolin


MAESTRO 2014 Gogolin
MAESTRO 2014 Gogolin


MAESTRO 2014 Gogolin

MAESTRO 2014 Gogolin


Komentarze: 8 Ostatnio dodany: 2014-12-01 | 17:52

Dziś jest
19 kwietnia 2024

WSPÓŁPRACA FOTOGRAFICZNA


Tomasz Reindl

Tomasz Reindl

HbyM.photo

Robert Fogl

Robert Fogl

Jacek Galewicz - WJAMM Photo

JoTa Dance Photography

JoTa Dance Photography

Marcin Gołkowski | Studio PM

Marcin Gołkowski | Studio PM

Marcin Tumasz   EmotionImage.pl

Marcin Tumasz EmotionImage.pl

Anna Lebiedzińska

Anna Lebiedzińska

Reinhard Egli

Reinhard Egli

Rob Ronda

Rob Ronda

Stephen Marino

Stephen Marino

Jean-Jacques Gueudry

Piotr Piotrowski

Piotr Piotrowski

Tomasz Lazar

Tomasz Lazar