KOMENTARZE

Artykuł: TWG 2017 - Standard i Salsa

powrót

Poprzednia 12 Następna
21

~Do Sylwii

Dodano: 2017-08-06 | 14:34
Dziecko drogie, gdzie Ty żyjesz ? Czemu moralizujesz nam tu ? Niestety mało kogo stać na gest Jezusa typu -nadstaw drugi policzek. Ludzie żyły sobie wypruwaja, ostatnią kase na szkolenia poświęcają ale ktoś z góry "czuwa" nad wynikami.
Jeśli ktoś pluje Tobie w twarz to udajesz, że pada deszcz ?
Ja już nie tańczę ale pasjonuje się nadal i jak widzę, że na siłę ciągnie się za uszy jedną parę na piedestał gdzie tylko się da -to zwyczajnie w świecie mdli mnie.
Nie chcesz wiedzieć oszustwa i kretactwa to udawaj, że nadal nie widzisz. Tylko przestań wmawiać innym zawiść itp. To po prostu chodzi o sprawiedliwość
20

~do pani Sylwi od "zawiści"

Dodano: 2017-08-05 | 20:30
Chyba Sylwio długo Cię w kraju nie było.. Przepychane nocą ustawy (jak w PiSie) zmiany regulaminu tuż przed MP, tylko po to by w miejsce jednej pary dorosłej przepchnąć yuciki które nie potrafiły zdobyć odpowiedniej ilości punktów w Rankingu Światowym. Było to absurdalne i spotkało się z falą krytyki . Ta para nie wie co znaczy "FAIR PLAY".. Justyna z uwagi na pełnioną Funkcię w WDSF powinna szczególnie przestrzegać zasad zdrowej rywalizacji sportowej ... A teraz okazało się że wcześniejsza krytyka była słuszna i Komu mamy kibicować ? na pewno nie parom uznającym zasadę "po trupach do celu"...
19

~Sylwia

Dodano: 2017-08-05 | 10:48
Powiem szczerze, że złość mnie bierze jak czytam takie komentarze.
Owszem domyślam się, że za chwilę ktoś napisze mi tekst typu "to nie czytaj"... ale trudno - pogodzę się z tym....
Chodzi mi o to, że nie rozumiem takich wypowiedzi, że ta para czy tamta są bleee i do kitu i nie powinny startować na tego typu "imprezach" tanecznych jak na przykład ta (TWG 2017).
Nie rozumiem dlaczego po prostu jedni nie dopingują drugich i najnormalniej w świecie nie podchodzą w zdrowy sposób do tego wszystkiego trzymając chociaż kciuki, czy dodając w jakiś sposób otuchy - po co ta zawiść?????
Jestem w stanie zrozumieć, że istnieje takie pojęcie jak rywalizacja, można się z takim pojęciem spotkać w każdym sporcie a nawet w życiu codziennym (zawodowym) - ale kiedy nie jesteśmy w stanie już nic zrobić, bo tak jak w tym przypadku na jakieś ważne wydarzenie taneczne została zakwalifikowana inna para, to po prostu chyba należałoby się z tym pogodzić.

Czy pomyślał ktoś z Was, piszących te wszystkie komentarze na "NIE" - jak to Wy byście się czuli, startując w jakimś ważnym wydarzeniu tanecznym, gdzie zajmujecie dalekie miejsce od podium - bądź nie kwalifikujecie się do półfinału czy finału - a cała reszta komentowałaby to właśnie w taki sposób, że jesteście bleee, do kitu i w ogóle nie nadajecie się do tańca???....

Przecież wystarczy mieć w sobie tylko choć trochę empatii i pozbyć się zawiści....

Kiedy polska para wygrywa - cieszmy się z tego, że nasi reprezentanci są akurat najlepsi...
Kiedy przegrywa - trudno trzeba się z tym pogodzić, może akurat ktoś inny okazał się być lepszy....

Jesteśmy rodakami, których łączy jedna miłość - miłość do tańca, więc rywalizujmy zdrowo kiedy spotykamy się na parkiecie tanecznym a poza nim wspierajmy się wzajemnie jeśli możemy - i tu nie chodzi o to, że musimy się uwielbiać, wystarczy się wzajemnie akceptować.....

Świat jest tak stworzony, że dziś to "ja" wygrywam a jutro możesz wygrać "ty"....
18

~ad

Dodano: 2017-08-01 | 20:04
Oni nie powinni czytać komentarzy , Prezes powinien.
17

~do niżej

Dodano: 2017-07-31 | 23:10
hahaha z tego co wiem oni nie mają rodzeństwa
przestańcie wiec snuć intrygi, są mega pracowici i wątpie żeby tracili czas nawet czytajac te głupie wpisy!
16

~Do nizej

Dodano: 2017-07-31 | 19:27
Tez uważam, że powinni postawic na latyne, tam serio prezentują się wyśmienicie. I nie piszę tego z zazdrości ! Wysłanie ich na TWG i robienie z nich na siłę super dobrych jest nieporozumieniem.
Czemu nie moglismy wyslac np kogoś z zawodowców skoro Niemcy mogli. Wystarczylo zmienić jakąś ustawe :P a w tym fts jest dobry, dla Mateusza i Jystyny uchwałę zrobiono.
To śmierdzi na kilometr, mają dzieciaki plecy i tyle, siedzą teraz na forum i sami oburzeni i ich rodzeństwo.
15

~ad..

Dodano: 2017-07-31 | 18:40
Lepsze predyspozycje mają do LA , niestety !
14

~Nie mamy w Polsce dorosłych Par ?

Dodano: 2017-07-31 | 18:18
Jest wiele lepszych par , nie trzeba było takiego "przekrętu" z dziećmi w obu kat. robić. MŚ U-21 ST przegrali i TWG tęż. Czy ktoś miał złudzenia że będzie innaczej - eliminując Jeshkiego ??? Rodzina pewnie skomentuje .. "zawiść i zazdrość" ...ale ta para długo dobrą dorosłą parą nie będzie...
13

~ad niżej

Dodano: 2017-07-30 | 23:29
ja nie widze innej pary, która mogłaby startować i zająć wyższe miejsce, chyba ze Myćka, ale z wiadomych wzgledów nie mógł być brany pod uwagę.
12

~Do niżej

Dodano: 2017-07-30 | 18:29
Nie rozumiemy się, trudno.
Uważam, że to młodzi i zdolni ludzie ale to jeszcze nie byl czas na nich, próbuje nam się wmówić że są najlepsi ale tak nie jest.
Nic złośliwego nie piszę, nie wyzywam ich ale to, że nie wychwalam pod niebiosa powinnas tez uszanować. Większość ludzi ma pasje i co od razu pomniki im mamy budować ?
Jednemu podoba się ten, innemu tamten. Nikomu nie zazdroszczę, tylko sledze rozne zawody w miarę możliwości i mam wyrobiona opinie.
Wśród katnich. doroslych oni jeszcze nic nie osiągnęli więc nazywanie ich jednymi z lepszych na świecie to jakaś farsa.
11

~ad do niżej

Dodano: 2017-07-30 | 18:23
i ja bardzo się cieszę, ze masz wszystko, jesteś szczęśliwy i pasjonuj sie dalej, tylko nie bądź taki złosliwy, bo na prawdę, ty nawet nie wiesz, że taki jesteś, masz to już we krwi.

Ja jestem pełna podziwu dla takich ludzi z pasją i wszystkim bardzo gratuluje za ogromne sukcesy. Wielki szacun, dla tych, którzy brali udział w tych igrzyskach!
10

~

Dodano: 2017-07-30 | 15:28
Sędziowie na TWG to sami byli mistrzowie świata i taki był klucz przy wyborze sędziów. A my takich w FTS nie mamy.
9

~D niżej

Dodano: 2017-07-30 | 13:56
Nic z tych rzeczy, ja staram się byc obiektywny.
Niestety osobom związanymi emocjonalnie z daną parą ciężko z tym.
Skończcie o tej zazdrości i zawiści ja nie mam czego zazdrościć uwierz. Nie tańczę, jestem spelnionym człowiekiem, mam dom, rodzine, prace, zdrowie i pieniądze.
Tancem się pasjonuje i tyle.
8

~Do nizej

Dodano: 2017-07-30 | 11:40
To jest polskie oblicze człowieka zawiść i zazdrość górą. Bez komentarza...
7

~Do nizej

Dodano: 2017-07-29 | 22:27
Proponuje wyluzowac i nie bujać w obłokach, są młodzi, zdolni wszystko przed nimi. Poki co nie są najlepsi nawet w Polsce więc błagam nie zapedzaj się ze światem....
Rozumiem że ich lubisz ale ja jako widz, nie czynny tancerz NIE ;) uważam, że troszkę to 5 miejsce to prezent, czegoś w ich tancu mi brak i tyle ;)
Czy każdy musi nad nimi piac z zachwytu ??
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
21 lipca 2024

BW i R'n'Roll - ARCHIWUM