BW I R'N'ROLL - ARCHIWUM / WYBIERZ / 2016

Boogie Mania 2016 - Warszawa

Boogie Mania 2016

Dodano: 2016-03-23 | 00:09:03


2 kwietnia br. zapraszamy do Centrum Kultury Bemowo w Warszawie, aby uczestniczyć w niesamowitym show - turnieju tańca Boogie Woogie i Rock and Roll'a - BOOGIE MANIA 3!


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Na scenie Centrum Kultury artBEM wystąpią pary w kategoriach: dzieci, juniorów, seniorów B2 (pary niezaawansowane) oraz w kategorii głównej - seniorów B1 (pary zaawansowane).

Boogie Woogie i Rock and Roll to niesamowicie widowiskowe style tańca rodem z lat '30 - '50-tych XX wieku, tańczone do żywiołowej muzyki, z łatwością wpadającej w ucho.

Organizatorzy zadbali o atrakcyjny program wydarzenia, tak aby sobotnie popołudnie, 2 kwietnia, było niezapomniane, spędzone w gronie rodziny i znajomych. Twist Service wraz z organizatorami - Klubem Tańca SwingStep.pl gorąco zachęcają do uczestnictwa w Boogie Manii 2016 i przeniesienia się w czasie do szalonych, swingowych, lat ubiegłego wieku.

Organizatorem Boogie Manii jest Klub tańca SwingStep.pl, znany także z produkcji telewizyjnych takich jak Mam Talent, Got to Dance czy Jaka to Melodia. Na parkiecie zobaczymy tancerzy, których często oglądamy na ekranach telewizora!


Boogie Mania 2016 - Warszawa

foto:MONKIEWICZfotografie

Miejsce wydarzenia:

Centrum Kultury artBem
ul. Górczewska 201
Warszawa


Data:

  • 02 kwietnia 2016
  • Gala finałowa godz. 17:00

Bilety:

  • przedsprzedaż: 15 zł. (z rezerwacją miejsc)
  • w dniu imprezy: 15 zł. (brak rezerwacji miejsc)
www.swingstep.kupbilecik.pl


Informacje:

Dziś jest
9 grudnia 2023

BW i R'n'Roll - ARCHIWUM