BW I R'N'ROLL - ARCHIWUM / WYBIERZ / 2013

Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy

Sezon na piątkę!

Dodano: 2013-11-24 | 10:33:46


Mistrzostwa Europy w Boogie Woogie - zamykające sezon 2013, odbyły się w szwedzkim Enkoping. Dla naszych reprezentantów Grzegorza Cherubińskiego i Agnieszki Cherubińskiej sezon zakończył się na piątkę!


Grzegorz Cherubiński & Agnieszka Cherubińska
foto: Iwona Cherubińska

Sezon 2013 dla ambasadorów polskiego Boogie Woogie Grzegorza Cherubińskiego i Agnieszki Cherubińskiej był niezwykle bogaty. Były w tym czasie, i kontuzje, i udział w wydarzeniach światowej rangi, o czym na bieżąco informowaliśmy na stronach naszego dziennika internetowego TWIST SERVICE.


Ostatnie wydarzenie Boogie Woogie sezonu 2013 - Mistrzostwa Europy Enkoping 2013 Grzegorz z Agnieszką zakończyli na 5. finałowym miejscu. Pamiętając, że Grzegorz i Agnieszka posiadają tytuł wicemistrzów świata 2013, oraz podkreślając ich udział w prestiżowych i znaczących wydarzeniach tanecznych świata, od Europy po Azję, oceniamy zakończony przez nich sezon na PIĄTKĘ!


foto: Iwona Cherubińska

Gratulujemy i życzymy odpoczynku, nabrania sił, by w nowym sezonie 2014 ze zdwojoną energią i pasją kontynuować rywalizację i rozsławiać polskie Boogie Woogie na parkietach świata!

Kończymy "prezentacją" finalistów Mistrzostw Europy 2013:
  1. URSKOG Thorbjorn Solvoll & SANDBERG Susanne Barkhald - Norwegia
  2. HOLMQVIST Rasmus & HOLMQVIST Tove - Szwecja
  3. PERSSON Pontus & GREGORIO Isabella - Szwecja
  4. KATRUNOV Ivan & GEORGIIEVSKA Tatiana - Ukraina
  5. CHERUBIŃSKI Grzegorz & CHERUBIŃSKA Agnieszka - Polska
  6. HAUG Jonathan & HELLBERG Elin - Szwecja.

P.S.

Nikomu nie udało się pokonać Norwegów - Thorbjorn Solvoll URSKOG & Susanne Barkhald SANDBERG, którzy na tych zawodach zakończyli swoją karierę turniejową - pozostając Mistrzami.

"Nasi" - Grzegorz i Agnieszka - odpoczywają, by niebawem rozpocząć przygotowania do najbliższego turnieju w Polsce w lutym 2014 roku i Mistrzostw Polski w Boogie Woogie - 15 marca 2014 roku w Chełmie.

Pierwszy World Masters odbędzie się w Ljubljanie (29.03.2014), który zapowiada się interesująco, "z nowym układem sił", po "odejściu" Norwegów.     

Dziś jest
28 listopada 2023

BW i R'n'Roll - ARCHIWUM