BOOGIE WOOGIE & R'N'ROLL

Mistrzostwa Polski BW i R'n'Roll'a

Mistrzostwa Polski BW i R'n'Roll'a

Dodano: 2017-03-12 | 13:07:48


Już za niespełna miesiąc, 8 kwietnia, warszawska hala CRS Bielany tętnić będzie szalonymi rytmami Boogie Woogie i akrobatycznymi ewolucjami Rock and Roll'a.


Patronat medialny:
Twist Service Portal Taneczny

Tego dnia w godzinach pomiędzy 11:00 a 21:00 rozstrzygnięte zostanie, kto będzie Mistrzem Polski na 2017 rok. Teoretycznie i praktycznie, w kategoriach Main Class, zarówno w Boogie Woogie, jak i w Rock and Roll'u, wiadomo komu przypadną tytuły Mistrzów Polski, ale dopóki muzyka gra ... nie przesądzajmy!

W Mistrzostwach Polski Boogie Woogie Main Class udział wezmą także Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy, którzy mimo zakończenia kariery turniejowej, tej międzynarodowej, jak zapowiedzieli na Facebooku, zatańczą swój ostatni turniej właśnie na Mistrzostwach Polski - 8 kwietnia.

Mistrzostwa, wiadomo, nie ograniczają się do jednej konkurencji, kategorii. W hali na Bielanach zaprezentują się rzesze tancerzy młodszych i starszych, dla których udział w tym wydarzeniu dostarczy mnóstwa emocji. Aby tych emocji było jak najwięcej, już teraz, zapraszamy kibiców i miłośników szalonych rytmów Boogie Woogie i Rock and Roll'a do uczestnictwa w Mistrzostwach i dopingowania swoich faworytów.


Wspomnienie turnieju w Graz 2016
foto: Iwona Cherubińska

Data:

  • 8 kwietnia 2017

Miejsce:

CRS Bielany
ul. Lindego 20, 01-952 Warszawa


Bilety:

Dziś jest
19 kwietnia 2024

BW i R'n'Roll - ARCHIWUM