Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

26 VI 2022 - Działoszyn (PTT)

name=r Burmistrza
Miasta i Gminy Działoszyn "SWIVEL CUP" 2022

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------name=r Burmistrza
Miasta i Gminy Działoszyn "SWIVEL CUP" 2022
Działoszyn, 26.06.2022 r.
Organizator: Fundacja Tańca „Swivel”, ZO Łódzkiego PTT, Burmistrz Gminy Działoszyn
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E-Solo, Kombinacja 8T
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   2 AnaDens Łódź                 3
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   4 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka    1
   5 CREATIVE DANCE - Warszawa    1
   6 DANCE PROJECT- Wrocław       1
   7 DRAGON'S DANCE Warszawa      1
   8 DREAM - Poznań               1
   9 ESKADRA - Pabianice          6
  10 ETIUDA - Radomsko            1
  11 IGLICA - Wrocław             3
  12 INFINITY - Kraków            3
  13 ISKRA - Praszka              1
  14 JEDYNKA - Łódź               3
  15 JUST DANCE Wieliczka         1
  16 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        1
  17 MARGO - Leszno               1
  18 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  19 RONDO - Rybnik               1
  20 RÓŻA - Olesno                2
  21 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  22 STEP DANCE - Koluszki        2
  23 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  24 TOP DANCE STUDIO - Poznań    1
  25 Viva Dance Łódź              5
  26 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
F       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
G       Guzierowicz               Arkadiusz       III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Cherniahina Victoriia                              AnaDens Łódź              łódzki               1/   5
  21         2 Kaniecka Julia                                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   5
  23         3 Singh Jasmina                                      JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   5
  22         4 Okrojek Agnieszka                                  ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   5
  20         5 Cholewińska Weronika                               AnaDens Łódź              łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  19 3322423 3.0 2222212 2.0 4221212 2.0 4151112 1.0 5241114 1.0 4351313 4.0   13.0    1
                                           R                       R         
  20 5431335 4.0 4453345 4.0 3553355 5.0 2532525 3.0 4553555 5.0 5545555 5.0   26.0    5
                                                       R           R         
  21 2114141 1.0 1111131 1.0 1112121 1.0 3344453 4.0 2332441 4.0 3232441 3.0   14.0    2
  22 4555552 5.0 5535524 5.0 5434443 3.0 5425344 5.0 3414222 2.0 2413132 2.0   22.0    4
  23 1243214 2.0 3344453 3.0 2345534 4.0 1213231 2.0 1125333 3.0 1124224 1.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
F       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
G       Guzierowicz               Arkadiusz       III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Duchna Bartosz, Galas-Bandyk Janina                CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   2
  47         2 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  46 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211121 1.0 2211121 1.0 2211122 2.0    7.0    1
  47 2122222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2122212 2.0 1122212 2.0 1122211 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
G       Guzierowicz               Arkadiusz       III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Konarska Magdalena                                 TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   5
  68         2 Dereń Blanka                                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  69         3 Jach Zofia                                         Viva Dance Łódź           łódzki               3/   5
  67         4 Choinka Maja                                       AnaDens Łódź              łódzki               4/   5
  71         5 Majcher Wiktoria                                   JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67 5144134 4.0 4443343 4.0 5242443 4.0 4141443 4.0 3141433 3.0 3242334 3.0 2252313 3.0 5353454 4.0   29.0    4
                                                                                         R           
  68 2423342 3.0 2212132 2.0 2114212 1.0 2424122 2.0 2254222 2.0 2321222 2.0 3124232 2.0 2222322 2.0   16.0    2
                                                       R                                             
  69 3311213 2.0 3331224 3.0 3421134 3.0 3232234 3.0 4433344 4.0 4434443 4.0 4433444 4.0 3434233 3.0   26.0    3
  70 1232421 1.0 1124411 1.0 1333321 2.0 1313311 1.0 1312111 1.0 1113111 1.0 1311121 1.0 1111111 1.0    9.0    1
  71 4555555 5.0 5555555 5.0 4555555 5.0 5555555 5.0 5525555 5.0 5555555 5.0 5545555 5.0 4545545 5.0   40.0    5
                  R                                                                                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Guzierowicz               Arkadiusz       III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Loba Zuzanna                                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   2
  80         2 Marciniak Martyna                                  ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  79 1111112 1.0 1111111 1.0 1121121 1.0    3.0    1
  80 2222221 2.0 2222222 2.0 2212212 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   2
  83         2 Gondzia Mateusz, Dalecka Aleksandra                Viva Dance Łódź           łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2222222 2.0 2121222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  84 1111111 1.0 1212111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   2
  83         2 Gondzia Mateusz, Dalecka Aleksandra                Viva Dance Łódź           łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2222222 2.0 2211121 1.0 2211111 1.0 2222122 2.0 2222121 2.0 R          
                                          RRR                    
  84 1111111 1.0 1122212 2.0 1122222 2.0 1111211 1.0 1111212 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              1/   4
  87         2 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   4
  88         3 Szymborski Michał, Górecka Natalia                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   4
  86         4 Zubrycki Tymon, Wójcik Karolina                    Viva Dance Łódź           łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  86 4234434 4.0 3323434 3.0 4424443 4.0 4424433 4.0   15.0    4
  87 2313311 2.0 1131111 1.0 2242111 2.0 2333224 2.0    7.0    2
  88 3441123 3.0 4444243 4.0 3333334 3.0 3242342 3.0   13.0    3
                    R                                
  89 1122242 1.0 2212322 2.0 1111222 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         1/   3
  91         2 Lasocki Sebastian, Pisarczyk Natalia               RONDO - Rybnik            śląski               2/   3
  86         3 Zubrycki Tymon, Wójcik Karolina                    Viva Dance Łódź           łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  86 3313113 3.0 3223121 2.0 3313322 3.0 3213311 2.0   10.0    3
                                            R        
  90 2232222 2.0 1111213 1.0 2132113 2.0 1121123 1.0    6.0    1
  91 1121331 1.0 2332332 3.0 1221231 1.0 2332232 3.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   4
  94         2 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           2/   4
  87         3 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              3/   4
  96         4 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 4323322 3.0 3223323 3.0 2222413 2.0 2413444 4.0 1111212 1.0   13.0    3
  94 1112231 1.0 1112232 2.0 1344231 3.0 1244331 3.0 4344141 4.0   13.0    2
                               RR          RR          RR        
  95 2241114 2.0 4441111 1.0 4111122 1.0 4321222 1.0 3423433 3.0    8.0    1
  96 3434443 4.0 2334444 4.0 3433344 4.0 3132113 2.0 2232324 2.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   6
 103         2 Tazbir Jakub, Michalska Julia                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
  96         3 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   6
 100         4 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               INFINITY - Kraków         małopolski           4/   6
  99         5 Grzelczak Dawid, Borowiak Oliwia                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   6
 102         6 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 4343156 3.0 3253355 3.0 3243354 3.0 3234255 3.0 3234144 3.0   15.0    3
  99 6535424 5.0 6445444 5.0 6636433 4.0 6655346 5.0 6566455 5.0   24.0    5
 100 5254533 4.0 4334533 4.0 5554546 5.0 5543533 4.0 5342532 4.0   21.0    4
 101 1121242 1.0 1111121 1.0 2111211 1.0 1311421 1.0 1111311 1.0    5.0    1
 102 3466665 6.0 5666666 6.0 4465665 6.0 4466664 6.0 4655666 6.0   30.0    6
 103 2612311 2.0 2522212 2.0 1322122 2.0 2122112 2.0 2423223 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/  13
 110         2 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/  13
 104         3 Bilnik Wojciech, Putyra Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  13
 106         4 Górny Bartosz, Drożdżyńska Weronika                DREAM - Poznań            wielkopolski         4/  13
 100         5 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               INFINITY - Kraków         małopolski           5/  13
 112         6 Sroka Maciej, Szylar Joanna                        INFINITY - Kraków         małopolski           6/  13
 102         7 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/  13
 105         8 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  13
 108         9 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               9/  13
 109        10 Kucharski Damian, Banaszczyk Agnieszka             DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski         10/  13
 107     11-12 Krasiński Szymon, Bartczak Julia                   STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki           11-12/  13
 111     11-12 Skoczek Mateusz, Jodłowska Joanna                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       11-12/  13
  99        13 Grzelczak Dawid, Borowiak Oliwia                   ESKADRA - Pabianice       łódzki              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99          0          0          0  X       1          0     1          
 100  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX X   4  XXXXXX  6  XXX  X  4    25         3
 101 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    29         1
 102 X  XXXX  5  X XXXX  5  X XX X  4    XX X  3          0    17       6-7
 104 XXXX  X  5 X X X X  4 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XX XX  5    26         2
 105    XXX   3 XX XX    4 X        1 XX XX    4 XX X X   4    16          
 106  X XXX   4  XXXXX   5    XXXX  4    X X   2 XX XXX   5    20         5
 107   X      1          0 X   X X  3  XX      2     X    1     7          
 108 XXX      3 XXX      3 XXX X    4 X X  X   3 X X      2    15          
 109    XX    2    XX    2    XX    2     X    1    XX    2     9          
 110 X   X X  3   X XXX  4   X  X   2 X X      2 XXX XXX  6    17       6-7
 111   X      1       X  1   X   X  2       X  1   X   X  2     7          
 112 XX   XX  4 X    X   2 XX XXX   5 XX XXXX  6  X  XXX  4    21         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 7153465 6.0 6131762 2.0 6133752 2.0 6134665 6.0 7143754 4.0   20.0    5
 101 1216631 1.0 1213531 1.0 1214531 1.0 1213421 1.0 1214311 1.0    5.0    1
 102 4764176 7.0 4455175 6.0 4755174 7.0 5355176 5.0 4567175 7.0   32.0    7
 104 2631753 2.0 2542654 4.0 2441663 4.0 2642554 3.0 3632566 5.0   18.0    3
 106 6442217 3.0 5364417 5.0 7362327 3.0 7471717 7.0 5351227 2.0   20.0    4
 110 3527542 4.0 3727246 3.0 3627446 5.0 3527342 2.0 2426643 3.0   17.0    2
 112 5375324 5.0 7676323 7.0 5576215 6.0 4766233 4.0 6775432 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
G       Musioł                    Krzysztof       II        Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Urban Marcel, Nowak Natalia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
 116         2 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   3
 115         3 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 2232332 3.0 3333233 3.0 2231231 2.0 3332132 3.0 3233333 3.0   14.0    3
 116 1313213 2.0 2111322 2.0 1112323 1.0 2223213 2.0 1122212 2.0    9.0    2
 117 3121121 1.0 1222111 1.0 3323112 3.0 1111321 1.0 2311121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS