Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

17 X 2021 - Skrzyszów k/Tarnowa (PTT)


OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „ STARDANCE 2021
pod patronem Wójta Gminy Skrzyszów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „ STARDANCE 2021
pod patronem Wójta Gminy Skrzyszów
Skrzyszów 17-10-2021
Organizator: STARDANCE Kraków
Prowadzenie: 
Muzyka: MM
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 BAWINEK - Kraków             1
   2 ELITA - Kraków               1
   3 EVOLUTION - Kraków           4
   4 GALA - Mielec                3
   5 GASIEK - Rzeszów             1
   6 GOLDEN DANCE - Przemyśl      5
   7 GRACJA - Krosno              7
   8 IMPERIA - Kraków             1
   9 JUST DANCE Wieliczka         3
  10 KLASA - Tarnów              10
  11 K-STUDIO Krosno              2
  12 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    7
  13 LATINO - Żabno               8
  14 MDANCE - Przemyśl            1
  15 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  16 PERFECT DANCE - Kraków       3
  17 SOKÓŁ - Myślenice            1
  18 SzT  eMiKa - Tarnów         11
  19 THOMAS DANCE - Kraków        2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Polek Igor, Kapłońska Amelia                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   2
  40         2 Słoma Rafał, Patkaniowska Anna                     JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  39 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1121111 1,0 1111111 1,0 2121122 2,0    7,0    1
  40 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 2212222 2,0 2222222 2,0 1212211 1,0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Kula Franciszek, Łucarz Natalia                    LATINO - Żabno            małopolski           1/   9
  63         2 Swoboda Tomasz, Ziaja Julita                       KLASA - Tarnów            małopolski           2/   9
  58         3 Kogut Wiktor, Motyka Kamila                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/   9
  60         4 Limanowski Oliwier, Hrebik Barbara                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   9
  56         5 Babiak Miłosz, Głuszko Maria                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   9
  62         6 Pakłos Krzysztof, Kosoń Maja                       KLASA - Tarnów            małopolski           6/   9
  64         7 Żmuda Kacper, Kołodziej Zofia                      KLASA - Tarnów            małopolski           7/   9
  61         8 Malicki Mikołaj, Zdrzalik Milena                   KLASA - Tarnów            małopolski           8/   9
  57         9 Cierzak Olaf, Strzałkowska Jessica                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  56 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXXXXX  6   X X    2 XXXX XX  6 XXXXX    5    30       4-5
  57 X  XXX   4     X    1  X  X    2  X   X   2  X X XX  4  XX  X   3    16          
  58 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X X      2 X X X    3 X XXXXX  6    31         3
  59 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    36         1
  60 XX X     3 XXXX  X  5 X  X  X  3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6    30       4-5
  61 XX XXXX  6   X  X   2 XXX  X   4    XXXX  4  XX  XX  4  X   XX  3    23          
  62  XX XXX  5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXX XX  6    XX    2    X XX  3    28         6
  63   X  XX  3 XX X XX  5 X   XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  64   XX     2 X  XXX   4 XXXX  X  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X  XX    3    25          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  56 6316526 6,0 4334326 3,0 3233526 3,0 6546566 6,0 6555535 5,0 3444333 3,0   26,0    5
  58 1121142 1,0 1111161 1,0 1111141 1,0 4655453 5,0 5666453 6,0 5666545 6,0   20,0    3
  59 2244311 2,0 2223413 2,0 2325413 2,0 2412124 1,0 2411322 2,0 2311222 2,0   11,0    1
  60 4455665 5,0 3545655 5,0 4454655 5,0 3323232 2,0 3133661 3,0 4223654 4,0   24,0    4
  62 5532254 4,0 6452244 4,0 6562264 6,0 5231641 4,0 4344246 4,0 6555461 5,0   27,0    6
  63 3663433 3,0 5666532 6,0 5646332 4,0 1164315 3,0 1222114 1,0 1132116 1,0   18,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  68         2 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          2/   3
  69         3 Kuśnierz Michał, Kordula Kaja                      JUST DANCE Wieliczka      małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  67 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 2111111 1,0 1112111 1,0 1111111 1,0    6,0    1
  68 2222222 2,0 2222223 2,0 2222222 2,0 1222222 2,0 2221222 2,0 2222222 2,0   12,0    2
  69 3333333 3,0 3333332 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   18,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Staniec Adam, Dydo Emilia                          KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  73         2 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/   3
  72         3 Jedynak Franciszek, Najder Natalia                 IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72 3333333 3,0 2322333 3,0 1333232 3,0 1223233 3,0 2112312 2,0 3132221 2,0 3223332 3,0 3323333 3,0   22,0    3
  73 2122121 2,0 1231121 1,0 2122121 1,0 2132121 1,0 3333233 3,0 2323333 3,0 2332223 2,0 2232122 2,0   15,0    2
  75 1211212 1,0 3113212 2,0 3211313 2,0 3311312 2,0 1221121 1,0 1211112 1,0 1111111 1,0 1111211 1,0   11,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   5
  82         2 Łyżwa Fryderyk, Cisło Adrianna                     PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   5
  78         3 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           3/   5
  81         4 Ryczek Piasecki Dominik, Machowska Zuzanna         SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
  79         5 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78 2241232 2,0 1121141 1,0 3433343 3,0 2334343 3,0 2445343 4,0 2445354 4,0 3545352 4,0 2444322 3,0   24,0    3
  79 5314124 3,0 3335224 3,0 4345424 4,0 5442434 4,0 5554534 5,0 5553535 5,0 5454535 5,0 5555545 5,0   34,0    5
  80 1122313 1,0 2213312 2,0 1121231 1,0 1221222 2,0 4213422 2,0 1224422 2,0 1233223 2,0 3322134 2,0   14,0    1
  81 4555555 5,0 5454455 5,0 5554555 5,0 4555555 5,0 3331255 3,0 4332243 3,0 2322444 3,0 4233453 4,0   33,0    4
  82 3433441 4,0 4542533 4,0 2212112 2,0 3113111 1,0 1122111 1,0 3111111 1,0 4111111 1,0 1111211 1,0   15,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           1/   3
  85         2 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   3
  86         3 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 2232312 2,0 3132312 3,0 3121111 1,0 2231111 1,0 3233311 3,0   10,0    2
  86 1123233 3,0 2311223 2,0 2312322 2,0 1312222 2,0 1312133 2,0   11,0    3
  87 3311121 1,0 1223131 1,0 1233233 3,0 3123333 3,0 2121222 1,0    9,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec             podkarpacki          1/   6
  86         2 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   6
  90         3 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           3/   6
  87         4 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           4/   6
  89         5 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           5/   6
  85         6 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 6665646 6,0 5566655 6,0 6666635 6,0 6646665 6,0 6646665 6,0   30,0    6
  86 1312132 2,0 1223122 2,0 1223162 2,0 1132152 2,0 1222122 2,0   10,0    2
  87 5226325 3,0 4355236 4,0 4555346 5,0 4565336 5,0 3355336 4,0   21,0    4
  88 2141411 1,0 3111311 1,0 2311411 1,0 2211511 1,0 2111511 1,0    5,0    1
  89 4534554 5,0 6644563 5,0 5444524 4,0 3454424 4,0 5564444 5,0   23,0    5
  90 3453263 4,0 2432444 3,0 3132253 3,0 5323243 3,0 4433253 3,0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/  10
  89         2 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           2/  10
  97         3 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/  10
  90         4 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           4/  10
  96         5 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  10
  93         6 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           6/  10
  99         7 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  10
  95       8-9 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        8-9/  10
  98       8-9 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki        8-9/  10
  94        10 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  89 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5    30         3
  90 XXXX  X  5 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6    29       4-5
  93  X   XX  3  XX XXX  5  XX X    3 XX X  X  4 X     X  2    17         6
  94          0      X   1  XX      2      X   1      X   1     5          
  95 X X  X   3      XX  2    X X   2   X  X   2  XX   X  3    12          
  96 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29       4-5
  97 XX XXXX  6 XXXX  X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       1-2
  98   XXX X  4   XX  X  3   X X    2   X      1    X X   2    12          
  99     XX   2 X   XXX  4 X    XX  3     XX   2     XXX  3    14          
 100 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  89 3116111 1,0 2345211 2,0 2354522 3,0 2255411 1,0 2555436 6,0   13,0    2
  90 4564555 6,0 4522345 4,0 3142214 2,0 5422324 3,0 4426515 4,0   19,0    4
  93 6333663 4,0 5466663 6,0 6515351 5,0 6666562 6,0 5642362 5,0   26,0    6
  96 5225326 3,0 6113536 3,0 5233666 6,0 4114256 5,0 6114154 3,0   20,0    5
  97 2652432 2,0 3654454 5,0 4666443 4,0 3543135 4,0 3263643 2,0   17,0    3
 100 1441244 5,0 1231122 1,0 1421135 1,0 1331643 2,0 1331221 1,0   10,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   7
  93         2 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
  99         3 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   7
  95         4 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   7
  98         5 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   7
  97         6 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           6/   7
  94         7 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 5211236 2,0 3232236 2,0 3311326 2,0 3212533 2,0 3212416 2,0   10,0    2
  94 6547757 7,0 6676767 7,0 7777577 7,0 7777467 7,0 6777547 7,0   35,0    7
  95 3466424 4,0 5355445 4,0 6435244 4,0 5344255 4,0 5436175 6,0   22,0    4
  96 1122112 1,0 1111111 1,0 1122112 1,0 1131114 1,0 1161623 1,0    5,0    1
  97 4655575 5,0 4567673 6,0 4653765 6,0 4563676 6,0 4623764 4,0   27,0    6
  98 7733663 6,0 7724554 5,0 5546653 5,0 6625741 5,0 7554252 5,0   26,0    5
  99 2374341 3,0 2443322 3,0 2264431 3,0 2456322 3,0 2345331 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   5
 101         2 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   5
 103         3 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   5
 104         4 Jaśkiewicz Krzysztof, Jarosz Julia                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
 105         5 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5214115 2,0 3235323 3,0 4221515 2,0 5115235 3,0 5123215 2,0   12,0    2
 103 3435422 4,5 5324554 5,0 2113321 1,0 4222513 1,0 3211321 1,0   12,5    3
 104 2541353 3,0 2552142 2,0 5545453 5,0 2544142 4,0 2535152 3,0   17,0    4
 105 4352234 4,5 4443435 4,0 3452244 4,0 3431454 5,0 4354544 5,0   22,5    5
 106 1123541 1,0 1111211 1,0 1334132 3,0 1353321 2,0 1442433 4,0   11,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   6
 108         2 Sitarz Karol, Pelczar Emilia                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   6
 102         3 Połeć Jakub, Bajor Karolina                        ELITA - Kraków            małopolski           3/   6
 109         4 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           4/   6
 107         5 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           5/   6
 101         6 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5662654 6,0 6663644 6,0 6444464 4,0 6534562 6,0 5445452 5,0   27,0    6
 102 6215342 3,0 5116162 3,0 4215152 2,0 5216153 3,0 4513663 4,0   15,0    3
 103 3423113 2,0 2322221 1,0 2321221 1,0 4322314 2,0 1221321 1,0    7,0    1
 107 2336266 4,0 4455356 5,0 5666345 6,0 3465435 5,0 2666135 6,0   26,0    5
 108 1141521 1,0 1231513 2,0 1133513 3,0 1151641 1,0 6132544 3,0   10,0    2
 109 4554435 5,0 3544435 4,0 3552636 5,0 2643226 4,0 3354216 2,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   5
 115         2 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   5
 114         3 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          3/   5
 116         4 Fugiel Tomasz, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   5
 112         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 4555354 5,0 4555144 5,0 4555354 5,0 3555343 5,0 3555234 4,0   24,0    5
 113 5213423 3,0 5223322 2,0 2214221 1,0 2414112 1,0 2113312 1,0    8,0    1
 114 1332241 2,0 1331233 3,0 1131433 3,0 1142434 3,0 1242143 2,0   13,0    3
 115 3421112 1,0 2412411 1,0 5422112 2,0 4223521 2,0 4321521 3,0    9,0    2
 116 2144535 4,0 3144555 4,0 3343545 4,0 5331255 4,0 5434455 5,0   21,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Stal Kacper, Gawor Jowita                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           1/   6
 127         2 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           2/   6
 124         3 Para Maksymilian, Siemaszko Gabriela               SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
 115         4 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   6
 120         5 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   6
 126         6 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 1444251 4,0 2332652 2,0 3433662 4,0 3331562 2,0 5553462 5,0   17,0    4
 120 4623414 5,0 3626436 6,0 5615515 5,0 5525645 5,0 4414655 4,0   25,0    5
 124 3155623 2,0 4465114 3,0 4244123 3,0 4244113 3,0 3336113 2,0   13,0    3
 125 6231542 1,0 6241561 4,0 2121241 1,0 1112221 1,0 1122221 1,0    8,0    1
 126 5516136 6,0 5514325 5,0 6566456 6,0 6656436 6,0 6645536 6,0   29,0    6
 127 2362365 3,0 1153243 1,0 1352334 2,0 2463354 4,0 2261344 3,0   13,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
C       Dominiak                  Andrzej         I         Zabrze               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Stal Kacper, Gawor Jowita                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           1/   3
 124         2 Para Maksymilian, Siemaszko Gabriela               SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   3
 128         3 Pyrek Karol, Bała Izabela                          KLASA - Tarnów            małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 1333123 3,0 2322223 2,0 2323133 3,0 1223123 2,0 1121123 1,0   11,0    2
 125 2112231 1,0 1111131 1,0 1212221 1,0 2111232 1,0 2212231 2,0    6,0    1
 128 3221312 2,0 3233312 3,0 3131312 2,0 3332311 3,0 3333312 3,0   13,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS