PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / CZERWIEC

XX Polish Open Championships 2013

POC 2013 dzień drugi

Dodano: 2013-06-08 | 13:17:25


Punktualnie o godzinie 10 w olsztyńskiej hali URANIA 114. par tanecznych rozpoczęło drugi dzień Międzynarodowego Turnieju Tańca Polish Open Championships 2013.


foto: TWIST SERVICE / Adam Socik

W porannej części, sobotniego POC 2013, prezentują swoje umiejętności pary w kategoriach:
  • Młodzieży (16-18 lat) w stylu Standard (47. par),
  • Juniorzy I w stylu Latin (41. par) i
  • Juvenile II (Dzieci) w stylu Standard (26. par).

W chwili redagowania tego newsa (13:25) rozpoczyna się ostatnia, finałowa, runda par Młodzieżowych - kończąca poranną część sobotniego POC 2013.

Dorota Gołębiowska i Jarosław Grunt

Pani Dorota Gołębiowska i Pan Jarosław Grunt
- skrutinerzy -
foto: TWIST SERVICE / Adam Socik

Pan Jarosław Grunt, po opanowaniu drobnych problemów technicznych, "odpalił" stronę z WYNIKAMI NA BIEŻĄCO, na którą zapraszamy.

Do finału zakwalifikowali się:


Finaliści Młodzieży Standard

foto: TWIST SERVICE / Adam Socik

Młodzież Standard

  1. Vilius Jakas & Siriunaite Gabri - Litwa
  2. Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna - Polska
  3. Kuznecovs Vadims & Priedina Anna - Łotwa
  4. Shvaibovich Kiryl & Tudvaseva Yana - Białoruś
  5. Semenenko Jaroslav & Sitarz Ewa - Polska
  6. Martinez David & Jagelovica Anastasija - Hiszpania


Juniorzy I Latin:

  1. Burneikis Karolis & Shekaite Izabela - Litwa
  2. Apvinis Vakaris & Bliujute Ugne    - Litwa
  3. Petkevics Leonards & Cepilova Polina - Łotwa
  4. Ciesielski Jan & Rosińska Luiza - POlska
  5. Zakharov Alexey & Lapteva Anna - Rosja
  6. Kloskowski Maciej & Ziętowska Nikola - Polska


Juvenile II Standard:

  1. Osetrov Kirill & Knyazeva Alisa    - Rosja
  2. Ameljushenko Alari & Dupik Alisa - Estonia
  3. Berkut Ignat & Van Iunu Dina - Rosja
  4. Sheitser Maksim & Pravilova Valeria - Białoruś
  5. Sabaliauskas Markas & Butenyte Marija - Litwa
  6. Prisiazhny Dmitry & Mikhayliuk Anna - Rosja

Dziś jest
25 września 2017