PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Marek Kosaty & Paulina Glazik

POC 2011 dzień drugi, IDSF Int. Open Standard

Dodano: 2011-06-11 | 13:43:41


W tej zakładce na bieżąco relacjonujemy przebieg konkursu IDSF International Open Standard.


Gala wieczorna rozpoczęta, właśnie trwa prezentacja sędziów i par uczestniczących w gali.
Pozostańcie z nami i kibicujcie polskim parom.

20:30

W olsztyńskiej Uranii rozbrzmiewa ćwierćfinałowy walc wiedeński, a na parkiecie 25. wspaniałych par tanecznych. Piszący tę opinię - naczelny Twist Service - jest pod wrażeniem wspaniałego widowiska!

22:37

Drugi dzień, jakże wspaniały, XVIII Supadance Polish Open Championships Olsztyn 2011 zakończony.
Dziękujemy parom za wspaniałe widowisko.
Gratulujemy naszym - polskim parom - zajęcia czołowych miejsc.
Gratulujemy organizatorom!
Zapraszamy jutro, w niedzielę 12 czerwca. Tym razem podziwiać będziemy tancerzy w stylu latynoamerykańskim.


Polecamy galerię foto:



IDSF International Open Standard

FINAŁ:

1. Valeri Emanuel * & Kehlet Tania - Dania
2. Segatori Simone * & Sudol Anette - Niemcy
3. Kosaty Marek * & Glazik Paulina - Polska

4. Sadecki Andrzej * & Nawrot Karina - Polska
5. Darin Nikolay * & Seredina Natalia - Rosja
6. Todaro Salvatore * & Yaneva Violeta - Bułgaria



1/2 finału:

7. Rusu Siergiu * & Makar Dorota - Polska
8. Rogovenko Andrejs * & Voroncuka Anna - Łotwa
9. Muretov Alexander * & Sakal Ilyana - Rosja
10.-11. Linis Edgars & Ancane Eliza - Łotwa
10.-11. Skuratov Anton * & Uehlin Alena - Niemcy
12.-13. Novikov Ivan * & Markova Veronika - Rosja
12.-13. Papużyński Mateusz * & Czyżyk Katarzyna - Polska


IDSF International Open Standard

1/4 finału:

14.-15. Ilarioni Alessandro & Sbardella Aurora - Włochy
14.-15. Wakeham Stas & Nolan Laura - Irlandia
16. Vitone Giovanni & Confalonieri Sara - Włochy
17. Purchała Piotr & Yermolenko Anastasiia - Polska
18. Kehlet Mathias & Semochkina Valeria - Dania
19. Molkov Denis & Osyko Natalia - Rosja
20.-21. Szkutnik Bartłomiej & Minkiewicz Alicja - Polska
20.-21. Świtalski Paweł & Grudzień Joanna - Polska
22.-24. Pućko Kamil & Wróbel Anna - Polska
22.-24. Szulgo Marek & Schodnik Renata - Polska
22.-24. Pavlov Valeriy & Karashchuk Ekaterina - Rosja
25. Borivskyi Iurii & Jackowska Kaja - Szwecja


IDSF International Open Standard

Pary w 1/8 finału:

26. Kalinowski Szymon & Grabicka Grażyna - Polska
27.-29. Granskas Dominykas & Petrosiute Kotryna - Litwa
27.-29. Jeschke Wojciech & Kowalska Małgorzata - Polska
27.-29. Skrzydłowski Dawid & Barczuk Maja - Polska
30.-31. Kędra Kamil & Graniczna Marzena - Polska
30.-31. Ciapas Krists & Andreicuka Anna - Łotwa
32.-33. Kadłubowski Maciej & Kopacz Maja - Polska
32.-33. Le Michał & Durańska Kamila - Polska
34.-35. Modzelewski Mateusz & Karpińska Aleksandra - Polska
34.-35. Tichoniuk Marcin & Gajak Agnieszka - Polska
36.37. Sikora Norbert & Dul Dominika - Polska
36.-37. Zakrzewski Mateusz & Krasińska Jolanta - Polska
38. Vedel Allan & Cieszkowska Małgorzata - Dania
39.40. Jóźwiak Tomasz & Bajdek Katarzyna - Polska
39.-40. Kapała Adrian & Wiedro Agata - Polska
41.-42. Del Gaone Matteo & Reinfeldt Kristiina - Estonia
41.-42. Vorobiev Dmitry & Kharitonova Anna - Rosja
43.-44. Uniejewski Tobiasz & Luzina Yulia - Polska
43.-44. Czyżewski Paweł & Piekarska Katarzyna - Polska
45. Lapins Peteris & Diure Daniela - Łotwa
46. Kacinauskas Deividas & Sabaliauskaite Gabriele - Litwa
47.-48. Varkalys Karolis & Siriunaite Gabriele - Litwa
47.-48. Czyżyk Mateusz & Pilipczuk Marta - Polska
49. Pogor Alexandru & Lygsdal Mathilde - Dania


Komentarze: 11 Ostatnio dodany: 2011-06-14 | 17:20

Dziś jest
8 grudnia 2021