TANIEC TOWARZYSKI

WDSF Mistrzostwa Europy Północnej Młodzież Latin - Drezno 2018

WDSF Mistrzostwa Europy Północnej 2018

Dodano: 2018-11-15 | 03:36:03


Drezno, 10 listopada, przeżyło najazd polskich par, które z powodzeniem zatańczyły w każdej konkurencji WDSF Mistrzostw Europy Północnej.


Jakub Kacprowicz i Zuzanna Szpak
Młodzież Latin
foto: materiały redakcyjne


WDSF Mistrzostwa Europy Północnej rozegrano w każdej kategorii wiekowej, począwszy od par dorosłych na dzieciach skończywszy. Z mistrzowskimi tytułami do Polski wróciły pary: Błażej Snochowski i Zuzanna Ryś zwycięzcy w turnieju Młodzieży Standard, Jakub Kacprowicz i Zuzanna Szpak (2. miejsce Młodzież Latin), Paweł Subczyński i Aleksandra Kucharska, Piotr Paszewski i Marta Mozdyniewicz (2. i 3. miejsce - Dorośli Standard) oraz Tomasz Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz (2. - La i 3. - St - Juniorzy II).

Wśród sędziów, z Polski, pary oceniali Alicja Majewska i Antoni Grycmacher.

Poniżej wyniki polskich par w poszczególnych kategoriach.
  • Młodzież Latin:
    • 2. Jakub Kacprowicz i Zuzanna Szpak
    • 7. Hubert Raczek i Magdalena Kowalska
    • 9. Kasper Górczak i Natalia Kowalska
    • 10. Kacper Woś i Katarzyna Niezabitowska
    • 11. Wiktor Karpińnski i Anita Czarkowska
  • Młodzież Standard:
    • 1. Błażej Snochowski i Zuzanna Ryś
    • 6. Kamil Bochenek i Pola Mierzwa
  • Dorośli Latin:
    • 4. Bartosz Lewandowski i Anna Wałachowska
    • 5. Mateusz Dorot i Karolina Antczak
    • 14. Dominik Lorenc i Adriana Paczuk
  • Dorośli Standard:
    • 2. Paweł Subczyński i Aleksandra Kucharska
    • 3. Piotr Paszewski i Marta Mozdyniewicz
    • 4. Gabrielius Vaikasas i Klaudia Grabowska
    • 13. Kewin Espenszyt i Zofia Stefaniak
    • 17. Wojciech Rokita i Katarzyna Pinkowska
    • 18. Filip Gwizdz i Karolina Jagla
  • Junior II Latin, Standard

  • Junior I Latin:
    • 7. Maciej Rybak i Zofia Matysiak
    • 8. Piotr Jagla i Marta Silva
  • Junior I Standard:
    • 5. Maciej Rybak i Zofia Matysiak
    • 6. Piotr Jagla i Marta Silva
  • Juvenile I Standard i Latin:
    • 3. Giovanni Gelardi i Amelia Sabuda
  • Juvenile II Latin:
    • 3. Antoni Pacan i Anna Jarzyńska
    • 5. Marcel Cieciorowski i Jagoda Mateja
  • Juvenile II Standard:
    • 2. Antoni Pacan i Anna Jarzyńska


Wyniki WDSF Mistrzostw Europy Północnej - Drezno 2018:
Saxsonian Dance Classics
Drezno, Niemcy, 10 listopada 2018

Dziś jest
16 grudnia 2018

Strefa TAŃCZĄCYCH SENIORÓW