Andrzej Sadecki & Karina Nawrot

German Open - Mannheim

Dodano: 2013-06-22 | 23:29:16

W Mannheim (Niemcy) zakończył się pierwszy dzień WDC German Open Championships 2013, w których z powodzeniem uczestniczyła spora grupa polskich par i tancerzy.

Z "gorących", sms-owych i Facebook'owych przekazów wiemy, że sukcesem zakończyła się rywalizacja w konkurencji Amatorów Standard, w której zwyciężyli Polacy - Andrzej Sadecki i Karina Nawrot. Za nimi kolejne miejsca zajęły pary:
  • 2. - Gaetano IAVARONE & Emanuela NAPOLITANO - Włochy
  • 3. - Paul LORENZ & Ekaterina LEONOVA - Niemcy
  • 4. - Diego ARIAS & Ekaterina ERMOLINA - Rosja
  • 5. - Ben TAYLOR & Stefanie BOSSEN - Anglia
  • 6. - para z Włoch

Adrian Kopczyński & Ewelina Mikołajewska

Sukces odnotowała także kolejna polska para - Adrian Kopczyński & Ewelina Mikołajewska, która w turnieju Amatorów Latin zajęła 4. miejsce. W finale zatańczyli:
  1. Morten Löwe & Roselina Doneva - Dania
  2. Damir Haluzan & Anna Mashchyts - Słowenia
  3. Sam Shamseili & Arina Grishanina - Dania
  4. Adrian Kopczyński & Ewelina Mikołajewska - Polska
  5. Darren Hammon & Milla Lykke - Południowa Afryka
  6. Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo - Łotwa

Z turniejów zawodowców - póki co - znamy tylko zwycięzców. W obu stylach zwyciężyli reprezentanci USA:
  • Arunas BIZOKAS & Katusha DEMIDOVA  - Standard
  • Riccardo COCCHI & Yulia ZAGORUYCHENKO - Latin

Uzupełniając wcześniejsze informacje:

W konkurencji poniżej 21 lat Latin zwyciężyła polska para - Adrian Kopczyński & Ewelina Mikołajewska. Natomiast pierwszy turniej Professional Latin - w barwach Niemiec - Andrej Mosejcuk i Kamila Kajak-Mosejcuk zakończyli na 5. finałowym miejscu.