KLUB KIBICA / 2013 / CZERWIEC

Mateusz Kieszek & Anna Wałachowska

Zdobywali Berlin ...

Dodano: 2013-06-19 | 07:22:07


W weekend (15-16 czerwca 2013 roku) polskie pary zdobywały Berlin podczas Sammer Dance Festivalu.


Mateusz Kieszek & Anna Wałachowska
foto: Marcin Tumasz / emotionimage.pl

Sammer Dance Festival, to turniej dla par młodzieżowych i juniorskich. W konkurencji latynoamerykańskiej par młodzieżowych - WDSF Open Youth Latin - Polskę reprezentowała tylko jedna para - Mateusz Kieszek i Anna Wałachowska (Duet Warszawa), która zatańczyła znakomicie plasując się na drugim miejscu, ulegając Mistrzom Niemiec - Vadimowi Lehmann & Marii Kleinschmidt. Uczestniczyło 47 par.

W stylu standardowym - WDSF Open Youth Standard - zatańczyło 26. par, w tym dwie z Polski. Jedna z nich - Maciej Mikrzak & Maryna Michalik awansowała do finału, zajmując 4. miejsce. Druga z polskich par - Mateusz Lipecki & Oliwia Kwit zajęła 14. miejsce.

W obu stylach turniejów WDSF Open Junior II zatańczyła polska para z Wrocławia - Olgierd Dróżdż i Sara Litorowicz, która w półfinale zajęła miejsca: 7./34. w stylu Standard i 11./ 59. w stylu Latin.

Wśród Juniorów w stylu Standard zatańczyła jeszcze jedna polska para - Wojciech Rokita & Oliwia Kasprzak, która została sklasyfikowana - także w półfinale - na 11. miejscu.

Gratulujemy!


Aktualizacja - 20 czerwca 2013 r, rano

Berlin zdobywali także młodsi tancerze - Juniorzy I, para z Żar - Adrian Leśniański i Kornela Maruszczak, która konkurowała w klasie B, zajmując zarówno w stylu Standardowym jak i Latynoamerykańskim - 4. finałowe miejsce. Również gratulujemy!


WYNIKI:

Komentarze: 7 Ostatnio dodany: 2013-06-22 | 21:39

Dziś jest
26 kwietnia 2019