KLUB KIBICA / 2013 / CZERWIEC

Dariusz Myćka & Luiza Piotrowska

Koszyce w stylu Standard

Dodano: 2013-06-04 | 14:01:28

W niedzielę, 2 czerwca 2013, w Koszycach na Słowacji barw Polski z powodzeniem broniły pary standardowe w turniejach Amatorów i Seniorów.

W turnieju Amatorów - WDSF International Open Standard świetny występ mieli Dariusz Myćka i Luiza Piotrowska, którzy zajęli drugie miejsce, ulegając reprezentantom Węgier - Laszlo Csaba & Pali Viktoria i wyprzedzając - na podium, Rosjan - Kirilla Pavlov & Olgę Shcherbina.

Podium WDSF Int. Open Standard

W półfinale turnieju Amatorów na 10. miejscu sklasyfikowani zostali Krzysztof Musioł i Karolina Anioł, a we wcześniejszych rundach zatańczyły także inne polskie pary:

WYNIKI - WDSF International Open Standard

Dariusz Myćka & Luiza Piotrowska, Włodzimierz Smirnow, Katarzyna i Robert Szlendak

Włodzimierz Smirnow - sędzia
Katarzyna i Robert Szlendak

Barw Polski z powodzeniem bronili także Seniorzy - w kategorii Senior II - Robert Szlendak i Katarzyna Szlendak wywalczyli drugie miejsce, a para Adam Suszczewski i Elżbieta Król zajęli 8 pozycję.

Natomiast w kategorii Senior III - Andrzej Oruba i Beata Lichocka byli krok za finałem, na miejscu siódmym, a Zbigniew i Anna Daniel - na 12.

W panelu sędziowskim Polskę reprezentował Pan Włodzimierz Smirnow.