INNE TAŃCE - ARCHIWUM / WYBIERZ / ROK 2012 I WCZEŚNIEJ

Lost Souls

Mistrzostwa IDO w Szwajcarii

Dodano: 2012-09-30 | 14:37:46


W sobotę 22 września 2012 r. w późnych godzinach nocnych w Schaffhausen, w Szwajcarii, zakończyła się taneczna rywalizacja tancerzy skupionych w International Dance Organization (IDO), którzy rozegrali wówczas turnieje IDO Mistrzostwa Świata w Discofox'ie, Salsie, Latino Show, Puchar Świata w Bachata oraz Mistrzostwa Europy Discofox Juniorów.


foto: Lost Souls

Polskę w Mistrzostwach w Szwajcarii reprezentowała Mini Formacja Latino Shaw Dorośli - Lost Souls z Kielc, która prezentacją układu "W ciemności ...", zajęła IV miejsce, w rywalizacji z formacjami z Włoch, Czech, Szwajcarii i Węgier. 

Zwycięstwo i tytuł Mistrzów Świata przypadł formacji "Pierro forte" z Czech, a cały finał wyglądał następująco:
  1. Pierro Forte - "The Corpse Bride" - Czechy
  2. Fuego - Węgry
  3. Colibri'dance - "Rio Carnival" - Włochy
  4. Lost Souls - "In the darkness" - Polska
  5. Cubabaila - "Ave Maria Morena" - Włochy
  6. Tanzclub Lichtenstein - Szwajcaria.

Formację "Stracone dusze" tworzą: Monika Wesołowska, Agata Nowak, Katarzyna Oleś, Michał Baran, Magdalena Janowska, Marta Sobierajska i Bartłomiej Szymczyk. Są oni tegorocznymi Mistrzami Polski Mini Formacji Latino Show, zaś układ "W ciemności..." jest autorstwa trenera i choreografa grupy Bartłomieja Szymczyka.

Podium było blisko! Następny występ i turniejowy sprawdzian, rewanż, już w listopadzie br. w Libercu, w Czechach. Trzymamy kciuki i życzymy miejsca na podium!
Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2012-10-01 | 19:00