INNE TAŃCE - ARCHIWUM / WYBIERZ / ROK 2012 I WCZEŚNIEJ

Warsaw Salsa Festival Reaktywacja

Warsaw Salsa Festival Reaktywacja

Dodano: 2010-11-08 | 07:38:42


Już po raz VI w Warszawie odbędzie się międzynarodowy festiwal saslowy Warsaw Salsa Festival. Znakomici tancerze z całego świata w dniach 12-14 listopada 2010 opanują stolicę gorącymi latynoskimi rytmami!


W tym magicznym okresie cała stolica tańczy salsę - nie może zabraknąć i Was!

Szkoła Tańca i Klub Salsa Libre, jako organizator festiwalu, od 6 lat udowadnia, że Warszawski Festiwal Salsy śmiało wpisuje się w kalendarz najlepszych imprez salsowych nie tylko w kraju, ale i w Europie, ściągając z roku na rok coraz szersze grono salseros z całego świata!

2

Co proponujemy na Warsaw Salsa Festival 2010

Doborowa kadra instruktorska, wyrafinowani artyści salsowi o międzynarodowej sławie, brawurowi DJ-e, pokazy w niesztampowej oprawie artystycznej, ponad 100 godzin warsztatów tanecznych z salsy oraz innych stylów: mambo, cha cha cha, fuzje na bazie salsy, w tym slasa hip-hop, flamenco fusion salsa, ladies i men styling i energetyczne imprezy do rana. To tylko namiastka atrakcji, które czekają na Was w połowie listopada na festiwalu salsy w Warszawie!

Artyści i techniki na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy salsę we wszystkich odmianach! Fani stylu on1, fanatycy on2, sfiksowani na styl kubański i/lub casino, zmysłowi bachateros oraz odnajdujący się w modnych obecnie stylach kizomby czy zouk'a nie będą się nudzić. Udowodnimy, że tańczyć salsę można już po jednym weekendzie!

Precyzyjnie wyselekcjonowani artyści zaspokoją gusta najbardziej wymagających;) Nazwiska legendarnego już Juan'a Matosa, bezdyskusyjnego mistrza ciętej riposty oraz hipnotyzująco uwodzicielskiej Amneris Martinez, których warsztaty i pokazy pozostają w pamięci na długo. Nuno & Vanda niebywale wszechstronna i dynamiczna para portugalska odsłoni przed Wami niebywale energiczny i sensualny styl L.A. z elementami funky. Honorowym artystą będzie legenda mambo sam Eddie Torres!

1

7 grzechów głównych:) czyli
7 powodów dlaczego warto z nami być


  1. Charyzmatyczni artyści i instruktorzy salsy- nikt nie zarazi Was tańcem, tak jak oni;)
  2. Specjalna oferta dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z salsą
  3. Najlepsze lokalizacje warsztatów i imprez
  4. Porywająca do tańca muzyka na żywo
  5. Nowe znajomości wśród optymistycznych ludzi
  6. Niespodzianka podczas sobotniego wieczoru – spektakl własnej produkcji
  7. Gwarantowane 2 kg mniej podczas całego weekendu warsztatów i imprez ;)

3

Jeśli zostajecie w Warszawie na weekendy to zapraszamy na super intensywne kursy salsy od podstaw (piątek - niedziela) oraz gorące salsowe imprezy Fiesta Cubana w każdy piątek oraz Bomba Latina w każdą sobotę! Rozpoczynamy co tydzień o 21 lekcjami salsy na wszystkich poziomach zaawansowania!