HIP HOP - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2010

FNF Summer Dance Intensive - POCZĄTKUJĄCY

Dodano: 2010-06-16 | 07:48:59


Lubisz taniec, ale wstydziłeś się zapisać na lekcje? Z podziwem patrzysz na  tancerzy z amerykańskich teledysków i chciałbyś tańczyć jak oni? Mamy coś dla Ciebie!


PIERWSZE KROKI W TAŃCU POD OKIEM CHOREOGRAFA BRITNEY SPEARS!

Po raz pierwszy w historii FNF Summer Dance Intensive utworzona będzie grupa dla początkujących!

Z myślą o osobach lubiących poruszać się w rytmie muzyki, ale niekoniecznie jeszcze tańczących, na tegorocznej edycji FNF Summer Dance Intensive w Darłówku (28.06-18.07.2010) powstanie grupa, której członkowie będą mieli okazje rozpocząć przygodę z tańcem pod okiem najlepszych choreografów na świecie.

Pomysłodawcą stworzenia takiej grupy jest Tony Czar, osoba odpowiedzialna za układy taneczne m.in. Britney Spears. Tony jest licencjonowanym instruktorem, który nauczy Cię tańczyć bez względu na to czy masz jakiekolwiek podstawy czy nie.

Gdyby tego było mało nie narzucamy Wam – stawiającym na parkiecie pierwsze kroki – żadnego stylu tanecznego, a wręcz przeciwnie: umożliwiamy spróbowanie sił w hip-hopie, jazzie, salsie, wackingu.
I to jeszcze nie koniec! Za takie warsztaty płacicie tylko XXX!

Organizatorem  warsztatów jest FNF Dance Studio – założona w 1999 roku szkoła tańca, agencja taneczna oraz organizator wielu imprez tanecznych. Twórcą FNF Dance Studio jest  tancerz i choreograf Błażej Szychowski, który od początku swojej kariery tanecznej wielki nacisk kładł na szkolenie młodych adeptów tańca. Dziś tancerze i choreografowie FNF rozpoznawalni są nie tylko na rynku tanecznym, ale również komercyjnym rynku artystycznym – ich występy towarzyszą takim wydarzeniom jak:
  • ESKA Music Awadrs,
  • Sopot Hit Festival,
  • Top Trendy Festival
  • czy Opole Hit Festival.
FNF Dance Studio są odpowiedzialni za trasy koncertowe i teledyski, ściśle współpracują z największymi wytwórniami fonograficznymi takimi jak:
  • Magic Records
  • czy Universal Music Polska.
Mimo licznych sukcesów komercyjnych dla członków FNF Dance Studio nadal najważniejszy pozostaje rozwój i podnoszenie umiejętności – to właśnie warsztaty taneczne odpowiadają za ich sukces.

Więcej informacji w poniższych artykułach:

Dziś jest
4 lipca 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI