KOMENTARZE

Artykuł: IDO World Streetdance Championships - podsumowanie

powrót

2

~kibic

Dodano: 2009-10-04 | 22:20
o super!
I wyniki się pojawiły!Warto informować o sukcesach wszystkich,bo w Polsce jest coraz więcej b.dobrych tancerzy róznych form tanecznych i co za tym idzie-poziom tańca idzie w góre.
Pozdrawiam
1

~kibic

Dodano: 2009-10-03 | 01:38
Szkoda tylko,ze oprócz listu z podziekowaniami na stronie PTT nikt nawet nie wspomniał o tym,ze polska formacja dorosłych (Nasi Mistrzowie Polski) zdobyła tytuł V-ce Mistrzów Świata:(
Mysle,ze warto byłoby-bo zatanczyli naprawde świetnie-i reprezentuja PTT.
A organizacja?|Piekna hala,super nagłosnienie- a myslę,że to b. istotne dla tancerzy,bilety przystepne-to tez wazne-ale impreze na światowym poziomie wyobrazałam sobie nieco inaczej,mimo,ze to taniec uliczny.No i brak polskich kibiców w Polsce-kibicujacych swoim ,którzy walczyli o najwyższe trofea.Wiem,to akurat nie wina organizatorów,ale tak tylko podsumowuje nie majac porównania z tym,jak organizowane były wcześniejsze mistrzostwa poza naszym krajem.
I mysle ,że im wiecej imprez na światowym poziomie w Polsce,tym bardziej organizatorzy beda sie starac,a my widzowie bedziemy mogli ogladac to co najlepsze na zywo,a nie w internecie.
Pozdrawiam !!!!
Dziś jest
21 marca 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI