BW I R'N'ROLL - ARCHIWUM / WYBIERZ / 2014

Grzegorz Cherubiński & Agnieszka Cherubińska

Po mistrzostwach świata był World Masters ...

Dodano: 2014-09-14 | 21:41:33

Przed tygodniem zajęli 4. miejsce na Mistrzostwach Świata Boogie Woogie w Molde. Wczoraj 13 września, w Stockerau, wytańczyli 2. miejsce w turnieju World Masters BW. Mowa oczywiście o rodzeństwie Grzegorzu i Agnieszce Cherubińskich.

Co ciekawe, Grzegorz i Agnieszka, w Austrii, w konkursie World Masters, pokonali wszystkie pary z podium Mistrzostw Świata z Molde!!! W Stockerau ulegli tylko reprezentantom Ukrainy, drugiej parze rankingu BW - Ivanowi KATRUNOV & Tatianie GEORGIIEVSKA.

Finał BW Slow - Grzegorz z Agnieszką wygrali bezapelacyjnie, zaś w Fast - zajęli 3. miejsce, co w klasyfikacji łącznej zakończyło się 2. miejscem. Gratulujemy!